Ogród w pojemnikach

„Ogród w pojemnikach”. Zakładanie ogrodu Warszawa

Tytuł: Ogród w pojemnikach
Autor: Agnieszka Krzymińska Ewa Chojnowska

Ogrody mogą mieć różne oblicza. Czasami jest to mały skrawek ziemi, na którym zakładamy ogród miejski. Ogrodem może się stać nasza działka, na którą przyjeżdżamy, żeby zrobić sobie grilla. Ale jeśli jesteśmy osobami potrzebującymi zmian, zakładanie ogrodu na stałe może być dla nas kłopotliwe, bo później może być nam trudno zmienić aranżacje, które już nam się znudziły. Ale człowiek jest pomysłowym zwierzęciem, które znajdzie sposób i na taki stan rzeczy.

Zakładanie ogrodu – pojemniki, donice i osłonki

Zakładanie ogrodu Warszawa. Co to jest ogród w pojemnikach?

Nazwa mówi sama za siebie. Ogród w pojemnikach jest tym, czym myślimy, że jest. W specjalnych pojemnikach można posadzić kwiaty, rośliny jednoroczne i wieloletnie, a nawet miniaturowe drzewa.

Zakładanie ogrodu w donicach

Ogród w pojemnikach jest więc kolejnym pomysłem lub stylem. Ale jak go pielęgnować? Tego dowiemy się z książki „Ogród w pojemnikach”. Autorki opisują w niej czym jest ogród w pojemnikach, co można w nim sadzić, a także jakie ma zalety. Dzięki tej książce dowiesz się też, jakie kompozycje roślinne możesz stworzyć. Ta książka może być dla ciebie inspiracją przy tworzeniu ogrodu, którego aranżacje będzie można zmieniać według swoich upodobań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *