Balkon i taras. Zielona oaza

Zakładanie ogrodu Warszawa, czyli „Balkon i taras. Zielona oaza. Poradnik dla każdego”

Tytuł: Balkon i taras. Zielona oaza. Poradnik dla każdego
Autor: Popielarska Maja
Wydawnictwo: Publicat
Data premiery: 2008-03-20
Liczba stron: 128

Gdy nadchodzi wiosna, częściej niż zwykle możemy odczuwać potrzebę obcowania z naturą. Chcemy być bliżej niej, a jeśli to możliwe zaprosić jej cząstkę do siebie. Jeśli mamy kawałek niezagospodarowanej ziemi, to rozpoczynamy zakładanie ogrodu, który będzie dla nas miejscem wytchnienia. Ale co zrobić, jeśli mieszkamy w bloku i zakładanie ogrodu Warszawa musimy ograniczyć jedynie do małego balkonu?

Pielęgnacja ogrodu Warszawa. Mieszkasz w bloku? Nic straconego

Balkon może stać się zieloną wyspą wśród morza betonu! Ale jak to zrobić? Pamiętajmy, że piękny ogród nie musi być nie wiadomo jak wielki. Żeby było ładnie i przytulnie czasem wystarczy kilka dobrze dobranych roślin, z których stworzymy ogród tuż za oknem.

Zakładanie ogrodu na balkonie?
Zobacz aranżacje!

Zakładanie ogrodu Warszawa nawet na tak małej przestrzeni może być czasem pełnym pomysłów i twórczych uniesień, dzięki czemu stworzymy zieloną wyspę wśród morza betonu. Jak założyć taki ogród dowiemy się z książki „Balkon i taras. Zielona oaza. Poradnik dla każdego”. Dzięki tej książce dowiemy się, jak założyć ogród na niewielkiej przestrzeni.

Zakładanie ogrodu – zielona oaza tuż za oknem

Zakładanie ogrodu - tarasy

Co ważne wszystkie rośliny i materiały potrzebne do stworzenia ogrodu na balkonie lub tarasie są dostępne na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *