Piękny ogród smakosza

Zakładanie ogrodu Warszawa. Ładnie i pysznie, czyli „Piękny ogród smakosza”

Tytuł: Piękny ogród smakosza
Autor: Hanna Wypych
Wydawnictwo: Multico
Ilość stron: 176
Rok wydania: 2016

Zakładanie ogrodu to coś czego nie może doczekać się ktoś, kto kocha rośliny, ale z różnych przyczyn ogrodu nie posiadał, ale teraz już ma swój kawałek ziemi i może zająć się projektowaniem zieleni.

Zawsze na początku trzeba pomyśleć, od czego zacząć projektowanie ogrodu Warszawa. Takie rzeczy jak nasłonecznienie, gleba, czy w ogrodzie będą bawić się dzieci, kącik wypoczynkowy, oczko wodne, mała architektura ogrodu to rzeczy najważniejsze. Ale jeśli jednocześnie drzemie w nas dusza estety i smakosza, to podczas zakładania ogrodu musimy wziąć pod uwagę zarówno potrzebę posiadania pięknego ogrodu, jak i warzyw, ziół czy owoców. Dzięki czemu podczas ciepłych dni będziemy mogli jeść nasze owoce patrząc na bujnie rosnącą zieleń, a w świąteczne wieczory rozkoszować się smakiem zrobionych przez nas przetworów.

Zakładanie ogrodu – 30 praktycznych pomysłów

Projektowanie zieleni Warszawa. Od czego zacząć zakładanie „Pięknego ogrodu smakosza”?

Praktyczny, ale i piękny ogród to marzenie każdego ogrodnika. A jeśli jeszcze dzięki niemu będziemy mogli się zdrowo odżywiać, to będzie sukces. Pomocne w szukaniu inspiracji mogą być strony internetowe, gdzie znajdziemy dużo pomysłów, jak i porad na temat pielęgnacji warzyw, drzew i krzewów owocowych.

Wiele interesujących nas podpowiedzi możemy znaleźć również w książkach takich jak „Piękny ogród smakosza”, w którym znajdziemy pomysły na piękny i wypełniony rosnącymi pysznościami ogród nawet na małym skrawku ziemi.

Zakładanie ogrodu warzywnego – porady dla smakosza

Zakładanie ogrodu warzywnego

Znajdziemy tu inspiracje do stworzenia miejsca, dzięki któremu zaczniemy się zdrowo odżywiać, wzmocnimy nasz kontakt z naturą oraz nakarmimy pięknymi kolorami naszą estetyczną stronę duszy.

Ta książka jest dla wszystkich tych, którzy chcą połączyć piękno z praktycznością i dla których zakładanie ogrodu nie tylko w Warszawie to pasja, którą chcą pogłębiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *