Projektowanie ogrodu - skalniak

Projektowanie ogrodu Warszawa. „Skalniaki. Budowa i pielęgnacja”

Tytuł: Skalniaki. Budowa i pielęgnacja
Autor: Beck Angela
Wydawnictwo RM
Data premiery: 2013-02-11
Liczba stron: 80

Święta to czas, kiedy przygotowujemy się do spotkań z rodziną, dekorujemy dom i ogród na święta, czy gotujemy pyszne jedzenie. Jednym słowem nie w głowie nam projektowanie ogrodu Warszawa. A może już czas by o tym powoli, bez stresu, zacząć myśleć? Projektowanie ogrodu zimą nie jest może popularne, ale jeśli na wiosnę marzy nam się, żeby zakładanie ogrodu szło pełną parą, to już teraz powinniśmy zacząć myśleć o tym, od czego projektowanie ogrodu nie tylko w Warszawie zacząć. Wtedy nie będziemy czuć presji, że już nadchodzi wiosna, a my jeszcze nie mamy żadnego projektu ogrodu.

Projektowanie ogrodu – zbuduj skalniak z tego, co masz w ogrodzie

Projektowanie zieleni Warszawa. Jak zadbać o różnorodność w ogrodzie?

Jeśli projektowanie ogrodu jest w trakcie i wiemy, że warunki są dobre, możemy pomyśleć nad założeniem skalniaka. Sprawi on, że ogród będzie wyglądał mniej jednostajnie, a poza tym może nam przywodzić na myśl górskie krajobrazy. Ale zadamy sobie pewnie pytanie, jak założyć skalniak i jak go pielęgnować? O to nie musimy się martwić, gdyż odpowiedź znajdziemy w Internecie lub w książkach takich jak ta.

„Skalniaki. Budowa i pielęgnacja” to poradnik dzięki któremu dowiemy się:

  • gdzie można założyć skalniak?
  • jak założyć ogródek skalny?
  • które rośliny będą do tego celu najlepsze?
  • jak zrobić skalniak w donicy?

Projektowanie ogrodu – zaplanuj skalniak z Angelą Beck

Projektowanie ogródka skalnego

Jeśli jesteśmy początkującymi ogrodnikami, to książka również jest dla nas. Wiosną, gdy zaczniemy już zakładanie ogrodu, będziemy już wiedzieć, od czego zacząć budowę skalniaka i jakie rośliny wybrać do jego obsadzenia. Książka będzie dobra również jako prezent pod choinkę dla kogoś, kto chce rozpocząć swoją przygodę z ogrodnictwem. Dzięki czemu projektowanie ogrodu i pielęgnacja zieleni staną się mu bliskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *