Pielęgnacja zieleni - jak uprawiać truskawki?

Pielęgnacja zieleni Warszawa, czyli ABC uprawy Truskawki w polu”

Tytuł: ABC uprawy Truskawki w polu
Wydawnictwo: Hortpress
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 56

Lato rozgościło się u nas na dobre, a co za tym idzie, wreszcie możemy jeść świeże owoce, których nie jedliśmy od kilku miesięcy. Lato, a w szczególności czerwiec, większości z nas kojarzy się z jednym, przepysznym owocem – truskawką.

Kiedy idziemy kupić po raz kolejny te smaczne owoce, możemy pomyśleć, czy nie lepiej by było zacząć uprawiać je samemu. Ale zazwyczaj wszystko kończy się tylko na myśleniu, bo nie wiemy, jak zacząć uprawę truskawek. (link do tekstu o uprawie truskawek) Ale jeśli chęć zaczęcia takiej uprawy wyjdzie poza marzenia i rozmyślanie o tym, jak to byłoby dobrze uprawiać własne truskawki, to okaże się, że w Internecie znajdziemy całkiem sporo wskazówek, jak taką uprawę zacząć.

Uprawa truskawek – Praktyczny poradnik

Ale jeśli nie ufamy informacjom z Internetu w pełni, to możemy znaleźć książki, z których informacje mogą okazać się pomocne.

Zakładanie ogrodu Warszawa. Jak zacząć uprawianie truskawek?

W zdobyciu przydatnych wiadomości o uprawie truskawek może być pomocna książka „ABC uprawy Truskawki w polu”. Co prawda jest ona przeznaczona bardziej dla rolników niż dla ogrodników chcących mieć w ogrodzie zagon truskawek, ale informacje w niej zawarte mogą pomóc w rozpoczęciu własnej niewielkiej uprawy.

Pielęgnacja zieleni – ABC uprawy truskawek

Pielęgnacja zieleni - uprawiamy truskawki

Z książki dowiemy się: na jakim stanowisku uprawiać truskawki, Jaki powinien być przedplon, a także jak dobierać odmiany truskawek. W poradniku omówiono zagadnienia dotyczące nawożenia gleby, czy walki ze szkodnikami i chorobami zagrażającymi truskawkom. Ta książka może być pomocna dla początkujących ogrodników, dzięki czemu pielęgnacja kolejnej rośliny w ogrodzie nie będzie trudna. (tekst o pielęgnacji ogrodów). Dzięki tej książce uprawa truskawek stanie się łatwiejsza, a my będziemy mogli się cieszyć swoimi owocami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *