Jak pielęgnować ogród

Pielęgnacja zieleni nie tylko w Warszawie. „Jak pielęgnować ogród”

Tytuł: Jak pielęgnować ogród
Autor: Chojnowska Ewa , Chojnowski Mariusz
Wydawnictwo: Multico
Data premiery: 2010-04-19
Liczba stron: 192

Kiedy zakładamy ogród jednym z naszych marzeń zawsze będzie to, żeby nasz ogród był piękny. Ale żeby to osiągnąć, musimy być świadomi tego, że rośliny potrzebują naszej opieki nie tylko w ciepłych miesiącach, ale często także w styczniu i lutym.

Pielęgnując ogród musimy więc wyrobić w sobie systematyczność. Mogą nam pomóc w tym porady na stronach internetowych poświęconych ogrodnictwu, ale i książki takie jak ta pod tytułem „Jak pielęgnować ogród”.

Jak pielęgnować zieleń? Zobacz film!

Zakładanie ogrodu Warszawa. Od czego zacząć pielęgnację?

Autorka książki stawia na systematyczność w działaniu. Dlatego książka jest praktycznym poradnikiem, w którym cała pielęgnacja roślin jest opisana od a do z. Od takich rzeczy jak przygotowanie gleby, rozkładanie ściółki i sadzenie aż do nawożenia, przycinania, rozmnażania, czy okrywania roślin na zimę.

Pielęgnacja zieleni w ogrodzie

Pielęgnacja zieleni ogrodowej

Ta książka sprawdzi się zarówno u starego wyjadacza, jak i u nowicjusza w ogrodnictwie. Dzięki niej łatwiej nam będzie zabrać się za pielęgnację ogrodu nie tylko w Warszawie z większą niż dotychczas systematycznością, dzięki czemu nasze rośliny będą lepiej zadbane i staną się jeszcze piękniejsze niż kiedyś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *