100 kroków do pięknego ogrodu

Pielęgnacja zieleni Warszawa, czyli „100 kroków do pięknego ogrodu”

Tytuł: 100 kroków do pięknego ogrodu
Autor: Chojnowska Ewa , Chojnowski Mariusz
Wydawnictwo: Multico
Data premiery: 2012-07-02
Liczba stron: 319

Gdy skończymy budowę domu i mamy już wydzielony kawałek ziemi, na którym możemy rozpocząć zakładanie ogrodu nie tylko w Warszawie, czeka nas dużo pracy. Jeśli byliśmy na tyle zapobiegliwi, żeby wcześniej zacząć  projektowanie ogrodu nie tylko w Warszawie, to zostaje nam tylko czekać do jesieni lub wiosny i sadzić to, co chcemy mieć na naszym podwórku.

Zakładanie i pielęgnacja zieleni – tych błędów unikaj!

Ale jeśli byliśmy zbyt pochłonięci, wszystkim co się wiąże z budową domu np. wywozem gruzu Warszawa, to nie szkodzi. Zawsze możemy zacząć planować już po wszystkim, gdy uprzątniemy po budowie cały bałagan z podwórka. Ale jak rozpocząć zakładanie ogrodu Warszawa, jeśli nie mamy pomysłu?

Pielęgnacja zieleni Warszawa, czyli sposoby na piękny i przyjazny ogród

Jeśli cierpimy na brak pomysłów, zawsze możemy poszukać inspiracji w Internecie lub w książkach takich jak „100 kroków do pięknego ogrodu”.

100 kroków do pięknego ogrodu – zainspiruj się pielęgnacją zieleni!

Zakładanie ogrodu i pielęgnacja zieleni - poradnik

Ten poradnik poprowadzi ciebie od pierwszych etapów projektowania, przez zakładanie ogrodu, aż po jego pielęgnację. Dzięki tej książce z nowicjusza w ogrodnictwie zmienisz się w człowieka doświadczonego w tej dziedzinie. A jeśli masz już dużą wiedzę, to ten poradnik może ci posłużyć jako książka do szukania nowych inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *