Plant Power - pielęgnacja zieleni w domu

Pielęgnacja zieleni Warszawa. „Plant Power. Jak wychować szczęśliwe rośliny”

Tytuł: Plant Power. Jak wychować szczęśliwe rośliny
Autor: Małgorzata Augustyn
Wydawnictwo: Publicat
Oprawa: twarda
Pierwsze wydanie: 2018-11-06
Liczba stron: 192

Często, gdy nie mamy własnych ogrodów, chcemy sprawić, by chociaż nasze mieszkania stały się bardziej zielone. Podpatrujemy, jakie gatunki roślin mają nasi znajomi, a nuż uda się nam wyhodować tak samo piękny i dorodny okaz, jaki ma nasz sąsiad. Drugim krokiem jest pójście na zakupy. A trzeba wiedzieć, gdzie kupować rośliny, gdyż nie w każdym typie sklepu warto to robić.

Kiedy już zdecydujemy się na sklep, w którym kupimy rośliny doniczkowe, zaczynają się zachwyty, ochy i achy nad wystawionymi pięknościami. Nie wiemy, na co się zdecydować. Czy na tę z pięknymi, kolorowymi kwiatami, czy na inną, może trochę skromniejszą, ale za to jakie liście ma ładne. A może te ładne fiołki? Będą super wyglądały na parapecie w salonie. I tak myśli tłoczą się w głowie, przelewają się, kłębią.

Ale wreszcie przychodzi moment decyzji. Wybieramy jedną lub kilka z wielu roślin z wystawy sklepowej, płacimy i zabieramy do domu. Gdy już trochę ochłoniemy pojawia się pytanie: jak dbać o dopiero co kupione rośliny? Pielęgnacja zieleni zaczyna mieć przed nami wiele tajemnic.

Pielęgnacja zieleni – jakie błędy popełniamy w uprawie roślin doniczkowych?

Pielęgnacja zieleni Warszawa. Jak dbać o rośliny doniczkowe?

Na to pytanie, jak i na wiele innych, znajdziemy odpowiedź w książce „Plant Power Jak wychować szczęśliwe rośliny”. Autorka skupiła się na omówieniu zasad pielęgnacji roślin doniczkowych i opisała zasady pielęgnacji ponad osiemdziesięciu najpopularniejszych gatunków.

Szczegółowe instrukcje pielęgnacji zieleni w naszych domach

Pielęgnacja zieleni - opisy i zasady
Pielęgnacja zieleni – opisy i zasady

Z tej książki dowiemy się, co lubią nasze rośliny, a czego nie. Co jest czynnikiem szkodliwym, a co wspomoże ich wzrost. Bez takiej wiedzy nie będziemy mogli przemienić naszego mieszkania w zielony zakątek. Tak samo, jeśli naszym zamiarem było zadbanie o to, by w firmie było bardziej zielono, to bez tej wiedzy nie wiele zdziałamy.

Książka „Plant Power Jak wychować szczęśliwe rośliny” jest dla każdego. Jeśli interesujesz się pielęgnacją zieleni Warszawa i chcesz coś zmienić, jeśli po prostu interesuje ciebie, jak dbać o rośliny, ale nie zamierzasz nic robić, a tylko chcesz zgłębić tajniki pielęgnacji ogrodu domowego, ta książka jest również dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *