pielęgnacja ogrodu

„Pielęgnacja ogrodu”, czyli pielęgnacja zieleni nie tylko w Warszawie okiem specjalisty

„Pielęgnacja ogrodu” autorstwa Ronnblom Eve to pozycja nie tylko dla osób posiadających duże ogrody, ale również dla tych, którzy chcą lepiej zadbać o rośliny w domu.

Autor: Ronnblom Eve

Wydawnictwo Rea

Data premiery: 2019-04-08

Liczba stron:  272

Nie jest ważne, czy mieszkamy w mieście, czy na wsi. Ogród możemy założyć wszędzie. Oczywiście, że na wsi będzie on większy i z liczniejszą reprezentacją różnych gatunków drzew, krzewów i kwiatów. Ale i w mieście możemy sobie czasem pozwolić na mniejszy ogród czy to pod balkonem, czy to na parapecie okna. I w tym nam może pomóc ta książka. Dowiemy się z niej dosłownie wszystkiego. Kiedy przycinać drzewa i krzewy? Jak przygotować rozsadę w miniaturowej szklarni? Żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi, pielęgnacja ogrodu stanie się łatwa i przyjemna.

Pielęgnacja ogrodu w Warszawie i innych dużych miastach

Ten poradnik jest kompendium wiedzy zarówno jeśli chodzi o rośliny doniczkowe, jak i te rosnące w ogrodzie na powietrzu. Jeśli zajęliśmy się zakładaniem ogrodu pierwszy raz w swoim życiu, to ta książka jest tym, czego potrzebujemy w ciągu całego sezonu prac ogrodniczych. Dzięki niej pielęgnacja ogrodu stanie się łatwym zadaniem, dowiemy się o pracach takich jak przekopywanie ziemi, sadzenie, nawadnianie czy sianie. Możemy też posłużyć się nią jak kalendarzem prac ogrodniczych, bo są w niej wyszczególnione miesiące, w których dane prace trzeba wykonać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *