Pielęgnacja ogrodu w donicach

Pielęgnacja ogrodu Warszawa. „Jak dobierać i pielęgnować rośliny pokojowe”

Tytuł: Jak dobierać i pielęgnować rośliny pokojowe
Autor: Courtier Jane, Clarke Graham
Wydawnictwo: Buchmann
Data premiery: 2008-09-15
Liczba stron: 240

Mieszkając w bloku nie zawsze możemy cieszyć się chociażby małym ogródkiem pod balkonem. A co dopiero mówić o dużym, pełnym cichych zakątków ogrodzie. Ma to swoje zalety i wady. Jeśli nie posiadamy ogrodu, nie musimy się zastanawiać, jakie rośliny do niego wybrać. Mamy też mniej pracy. Niczego nie musimy nawozić, przycinać czy pielić. Ale taka sytuacja ma także drugą stronę medalu. Jeśli nie mamy wokół siebie roślin, powietrze jest gorszej jakości, po ciężkim dniu w pracy nie odpoczniemy patrząc na kwitnące kwiaty. Jednym słowem nie doświadczymy dobrodziejstw natury. Jak temu zaradzić? Gdy zakładanie ogrodu Warszawa nie ma racji bytu z pomocą przychodzą nam rośliny doniczkowe.

Ogród w doniczkach – jak go pielęgnować?
Zobacz!

Dom staje się o wiele przyjemniejszym miejscem, gdy na parapetach stoją kwiaty, które ładnie wyglądają, a czasem nawet pachną.

Pielęgnacja zieleni Warszawa. Jak pielęgnować rośliny pokojowe?

Najpierw musimy z rozwagą takie rośliny kupić i nie w super marketach, ale w sklepach ogrodniczych. Kiedy mamy już w domu nasze ulubione kwiaty, powinniśmy już wiedzieć, jak o nie dbać. Dlatego warto takie wiadomości zdobywać wcześniej. Pomoże nam w tym książka „Jak dobierać i pielęgnować rośliny pokojowe”. Jest to poradnik, z którego dowiemy się, jak wybrać odpowiednie gatunki roślin do domu i w jaki sposób je pielęgnować. Dzięki niemu każdy może nauczyć się dbać o rośliny.

Pielęgnacja roślin doniczkowych

Ta pozycja będzie użyteczna zarówno dla początkujących ogrodników, ale także dla tych, którzy zajmują się ogrodnictwem wiele lat i szukają nowych inspiracji. Dzięki tej książce łatwiej będzie nam zrobić z domu zieloną przystań, w której po pracy będziemy mogli na cieszyć się zielenią i spokojem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *