Autor: Agencja „My Wspieramy”

Rok wydania: 2023

„PFRON dofinansowanie do wynagrodzeń 2023. Poradnik Pracodawcy” – to pozycja, która jest lekturą obowiązkową dla świadomych Pracodawców.

Systematycznie rosnący poziom minimalnego wynagrodzenia sprawia, że pracodawcom coraz trudniej utrzymać stanowiska pracy w swojej firmie. Dotyczy to również zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Z myślą o zatrudnieniu i pracownikach z niepełnosprawnością rządzący udzielają pomocy finansowej dla ich Pracodawców w postaci dofinansowania wynagrodzeń. Jest ono wypłacane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Głównym tematem E-booka jest właśnie dofinansowanie wynagrodzeń pracowników z niepełnosprawnością. Czytelnik dowiaduje się wszystkiego, co najistotniejsze na ten temat. Przede wszystkim, jak pozyskać pomoc finansową.

pfron dofinansowanie do wynagrodzeń
PFRON dofinansowanie do wynagrodzeń 2023. Poradnik Pracodawcy.

Dla kogo jest e-book „PFRON dofinansowanie do wynagrodzeń 2023. Poradnik Pracodawcy”?

Jak możemy wnioskować po tytule, pozycja dedykowana jest głównie Pracodawcom, którzy w swojej firmie zatrudniają osoby z niepełnosprawnością lub planują zrobić to w najbliższym czasie.

Podejmuje istotne dla nich zagadnienia, biorąc pod uwagę rosnące koszty prowadzenia działalności, w tym rosnące koszty płacy. W takiej sytuacji dodatkowe środki finansowe mogą okazać się zbawienne dla utrzymania stanowisk pracy, zwłaszcza tych zajmowanych przez pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Z e-booka skorzystają również pracownicy działu księgowego lub kadrowo-płacowego. Pozwoli im zdobyć wiedzę jak pozyskać dodatkowe środki dla firmy. Z publikacji powinny również skorzystać osoby, które pracują na rzecz aktywności zawodowej niepełnosprawnych.

E-book stanowi kompendium wiedzy, która jest istotna zarówno dla prowadzenia biznesu, jak i wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Czego dotyczy e-book „PFRON dofinansowanie do wynagrodzeń 2023. Poradnik Pracodawcy”?

Publikacja jest odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania przez Pracodawców. Nowe kwoty dofinansowania od 2023 roku to niezmiernie ważna kwestia dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z pomocy finansowej.

E-book podejmuje takie zagadnienia jak:

  • rejestracja pracodawcy w ewidencji PFRON,
  • wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych,
  • warunki zatrudnienia pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności,
  • ile wynosi dofinansowanie do wynagrodzeń pod względem stopni niepełnosprawności od 2023 roku,
  • ile wynosi dofinansowanie do wynagrodzeń dla pracowników ze schorzeniem specjalnym od 2023 roku,
  • warunki PFRON otrzymania pomocy finansowej,
  • jak wykazać efekt zachęty metodą ilościową lub jakościową,
  • System Obsługi Dofinansowań i Refundacji PFRON,
  • elektroniczna forma składania wniosku,
  • kontakt z Funduszem.

Choć dużo się dzieje w zakresie wsparcia aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych, to jednak nadal wielu pracodawców nie decyduje się na ten krok. Obawy przed formalnościami z PFRON powstrzymują ich przed zatrudnieniem osoby niepełnosprawnej, mimo możliwości otrzymania dofinansowania. Stąd propozycja poradnika w formie e-booka.

Rozjaśnia on kwestie związane z pomocą finansową i wyjaśnia, na czym ona polega. W jaki sposób pracodawca może skontaktować się z PFRON, gdy ma jakieś wątpliwości.

Dlaczego warto przeczytać e-book „PFRON dofinansowanie do wynagrodzeń 2023. Poradnik Pracodawcy”?

E-book zawiera jasne i konkretne wskazówki dotyczące pozyskiwania dofinansowania PFRON. Skupia się tylko na kluczowych zagadnieniach, bez opisu zbędnych informacji. Pracodawca otrzymuje kompendium wiedzy z zakresu „dofinansowania wynagrodzeń„.

Po zapoznaniu się z treścią publikacji będzie wiedział, jak ubiegać się o pomoc finansową i jaką kwotę otrzyma. Pozycja skupia się wyłącznie na aktualnych przepisach. Uwzględnia kwoty dofinansowania, które obowiązują od 2023 roku.


Nowe kwoty dofinansowań do wynagrodzeń z PFRON.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *