czas pracy osoby niepełnosprawnej

Czas pracy osoby niepełnosprawnej – poradnik

Wydawca: My Wspieramy

Rok wydania: 2023

Poradnik „Czas pracy osoby niepełnosprawnej” to najnowsza pozycja poruszająca tematykę związaną z uprawnieniami pracowników posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. W treści zawarte są aktualne normy oraz dane na rok 2023.

czas pracy osoby niepełnosprawnej
Czas pracy osoby niepełnosprawnej.

Do kogo skierowany jest e-book: Czas pracy osoby niepełnosprawnej?

Z przyjemnością polecam e-book pt. Czas pracy osoby niepełnosprawnej, autorstwa My Wspieramy, który został wydany w 2023 roku. Pozycja ta jest dobrze napisana, prostym i zrozumiałym językiem. Dzięki temu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców.

Publikacja skierowana jest do pracowników i pracodawców, którzy chcieliby lepiej zrozumieć kwestię norm czasu pracy osób niepełnosprawnych. Z lekturą tą powinni zapoznać się wszyscy, którzy pragną poznać potrzeby osób niepełnosprawnych w zakresie czasu pracy oraz zrozumieć  wyzwania, jakie czekają na te osoby na rynku pracy.

Ten krótki poradnik będzie świetnym źródłem informacji dla każdej osoby z niepełnosprawnością, która jest aktywna zawodowo lub poszukuje zatrudnienia.

Publikacja Czas pracy osoby niepełnosprawnej – zapoznaje czytelnika z aktualnymi przepisami Kodeksu Pracy, związanymi z normami czasu pracy osób z orzeczeniem. To niezwykle ważna i wartościowa książka, która z pewnością zainspiruje całe grono czytelnicze do zmiany przekonań co do osób z dysfunkcjami w miejscu ich pracy, a także pomoże im odnieść sukces i satysfakcję w miejscu ich zatrudnienia.

O czym jest publikacja: Czas pracy osoby niepełnosprawnej?

Ten niewielki, a zarazem jakże praktyczny poradnik skupia się nad bardzo ważnym tematem, jakim jest czas pracy osoby niepełnosprawnej. Autor posiadający szeroką wiedzę w dziedzinie równania szans i dostępności środowiska ludzi z dysfunkcjami przedstawia wiele wskazówek. M.in. jak poprawnie zarządzać czasem pracy, aby wykonywanie obowiązków pracowniczych przez niepełnosprawnych przebiegało w sposób bezpieczny i efektywny.

Opierając się na aktualnych przepisach Kodeksu Pracy oraz Ustawy o Rehabilitacji Zawodowej i Zatrudnianiu Osób Niepełnosprawnych omawia kwestię dni wolnych od pracy, przysługujących pracownikowi z orzeczeniem. Opisuje zasady ubiegania się oraz możliwości wykorzystania dodatkowego zwolnienia z pracy celem wyjazdu na turnus rehabilitacyjny.

W niniejszej pozycji przedstawiono także wszelkie dodatkowe przerwy, jakie należą się niepełnosprawnemu pracownikowi w czasie wykonywania przez niego obowiązków służbowych. Czytelnik ma możliwość zapoznania się w tym e-booku z problematyką czasu pracy osoby niepełnosprawnej w trybie nocnym, jak również z systemem pracy w godzinach nadliczbowych. W praktycznych uwagach dowiaduje się o konieczności wykonania badań oraz złożenia odpowiednich zaświadczeń lekarskich.

Pomimo tego, że publikacja nie należy do długich, zawiera wiele wartościowych porad dotyczących poprawnego wprowadzania norm czasu pracy dla niepełnosprawnych pracowników. W przystępny sposób zapoznaje odbiorcę z treściami Ustaw i artykułów Kodeksu Pracy ściśle związanych z zatrudnianiem pracowników z orzeczeniem. Ponadto znaleźć tu można wiele interesujących pomysłów na jeszcze efektywniejsze zarządzanie czasem i pracą.

Dlaczego warto przeczytać: Czas pracy osoby niepełnosprawnej?

Polecam tę pozycję wszystkim, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę na temat czasu pracy osób niepełnosprawnych. Z pewnością spełni ona wszystkie Wasze oczekiwania. Po przeczytaniu e-booka: Czas pracy osoby niepełnosprawnej, z całą pewnością poznasz potrzeby osób z dysfunkcjami. Dzięki tej lekturze będziesz znał metody i techniki wspierania tych osób w dążeniu do sukcesu podczas ich kariery zawodowej.

Jeżeli jesteś osobą, której leży na sercu równanie szans zawodowych osób niepełnosprawnych, ta publikacja też jest dla Ciebie.

Należy stwierdzić, iż powinna się ona znaleźć na półce każdego pracodawcy i każdej osoby z niepełnosprawnością pracującej lub poszukującej pracy.


Czas pracy osób niepełnosprawnych po zmianach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *