Duszna, gęsta atmosfera. Przyspieszone tętno. Stres, który blokuje myślenie. Pamiętasz to uczucie podczas pierwszego, a przy tym najważniejszego wyzwania w swoim dorosłym życiu – matury? A może egzamin dojrzałości jest jeszcze przed Tobą? Żaden problem. Dziś zorganizujemy maturę w wersji light na moim blogu 🙂 Zapraszam.

Ostatnie zadanie w teście z języka polskiego, to zawsze karkołomne wypracowanie z określonym motywem. I u mnie ten motyw będzie, rzecz jasna, z nienarzuconą liczbą słów, bez jakichkolwiek ograniczeń, które mogłyby blokować Waszą bujną wyobraźnię. Możecie rysować, rymować, pisać opowiadania. Tylko spokojnie – u mnie wykonanie takiej pracy jest wysoko punktowane, nie wiąże się z tym jakakolwiek gęsta i nieprzyjemna atmosfera.”Samotność ma Twoje imię” najnowsza propozycja Wydawnictwa Zysk i Ska to główna nagroda dla osoby, która najlepiej wykona swoją maturalną pracę!

Temat Twojej „pracy maturalnej” – motyw samotności w literaturze.

Pióra, aparaty bądź co Wam wpadnie jeszcze w ręce i do dzieła! 🙂

1. Należy wykonać pracę konkursową, którego tematem przewodnim jest: motyw samotności w literaturze oraz przesłać ją

2. Warunkiem wzięcia udziału jest pozostanie obserwatorem mojego bloga.  

3. Praca może być wykonana w dowolny sposób, według własnego oryginalnego pomysłu.    

4. Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby mające adres zamieszkania w Polsce. Nie wysyłam nagrody za granicę.

5. Trwa od 26.09.2014 – 10.10.2014 (do godz. 23:59)

6. Zwycięzca zostanie wybrany według mojej własnej subiektywnej oceny.

7. Opublikowanie posta z wynikiem nastąpi do dnia 12.10.2014r. Wyślę maila z informacją o wygranej. Jeśli w ciągu 3 dni nie dostanę danych do wysyłki, nastąpi ponowne wybranie zwycięzcy. 

8. Mowy egzemplarz książki „Samotność ma Twoje imię” ufundowany dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zysk i Sk-a. 9. Zastrzegam sobie prawo do odwołania, jeśli liczba osób biorących w nim udział nie będzie wynosiła przynajmniej dziesięciu chętnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *