Zakładanie zieleni - ogród przydomowy

Zakładanie zieleni Warszawa. „Ogród przy domu. Od projektu do realizacji”

Tytuł: Ogród przy domu. Od projektu do realizacji
Autor: Wirth Peter , Hagen Peter , Wehland Marcel
Wydawnictwo: Powszechne Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
Data premiery: 2018-04-13
Liczba stron: 432

Wiosna coraz bardziej daje o sobie znać. Coraz chętniej zaczynamy spędzać czas w swoich ogrodach, a jeśli jeszcze takiego miejsca nie mamy, to coraz chętniej myślimy o jego zaprojektowaniu. Często jednak nie jesteśmy pewni, czy chcemy powierzyć stworzenie projektu fachowcom, czy jednak stworzyć coś takiego samemu.

Planowanie ogrodu i zakładanie zieleni od zera. Zobacz film!

Ale jeśli chcemy rozpocząć projektowanie ogrodu sami, pomocny będzie dla nas zarówno Internet jak i książki takie jak „Ogród przy domu. Od projektu do realizacji.

Projektowanie ogrodu Warszawa. Jak zacząć?

W książce „Ogród przy domu. Od projektu do realizacji” znajdziemy szereg rozwiązań, które ułatwią nam projektowanie ogrodu. Dowiemy się, jakich kosztów się spodziewać, a także jak zaprojektować ogród krok po kroku, np. kształtowanie terenu, murki oporowe, schody, ścieżki i miejsca wypoczynku, ogrodzenia: płoty, mury i żywopłoty (link do tekstu jak stworzyć żywopłot), ogród frontowy, wiata na samochód, a także oświetlenie i woda w ogrodzie.

Zakładanie zieleni – od projektu do realizacji

Zakładanie zieleni od podstaw

W tej książce znajdziemy wszystko, co potrzebne do samodzielnego projektowania ogrodu, co pomoże nam stworzyć niepowtarzalne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *