Planer dobrego ogrodnika

Pielęgnacja zieleni Warszawa. „Planer dobrego ogrodnika. Żyj wśród roślin”. Michał Mazik

Tytuł: Planer dobrego ogrodnika. Żyj wśród roślin.
Autor: Michał Mazik
Wydawnictwo: Eurograf BIS
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 352
Oprawa: twarda

Rozpoczynając zakładanie ogrodu Warszawa możemy poczuć zdenerwowanie. Jeśli jesteśmy początkującymi ogrodnikami i nasze podwórko to jedyne jak dotąd miejsce, w którym odważyliśmy się cokolwiek posadzić, możemy czuć mętlik w głowie. Szczególnie, gdy nasi bardziej doświadczeni znajomi mają już wbite do głowy terminy przycinania drzew i krzewów, nawożenia i okrywania na zimę. A jeśli podlewając kwiatki zrobimy to nieumiejętnie, i któraś z delikatnych roślin ucierpi, możemy mieć dość. Ale jak to mówią pierwsze koty za płoty.

Każdy kto jako początkujący ogrodnik podjął się pielęgnacji zieleni, miał swoje przygody, które zawsze mogą czegoś nauczyć.

Roślina miesiąca – pielęgnacja zieleni w praktyce

Pielęgnacja zieleni - poradnik
Pielęgnacja zieleni – poradnik

Pielęgnacja ogrodu Warszawa. Co będzie pomocą dla początkującego ogrodnika?

Rozpoczynając swoją przygodę z ogrodem warto zaopatrzyć się w książki takie jak „Planer dobrego ogrodnika. Żyj wśród roślin”. Z tej książki dowiesz się między innymi:

Pielęgnacja zieleni – co robimy w lutym?

Dzięki temu planerowi początkujący ogrodnik dowie się wszystkiego o uprawie drzew, krzewów, owoców, warzyw, ziół. Dowie się również co nieco o chwastach, więc łatwiej mu będzie je zwalczać. „Planer dobrego ogrodnika. Żyj wśród roślin to dobra pomoc dla początkujących ogrodników, którzy nie chcą, by ich ogród cierpiał przez błędy, których dzięki wiedzy będą mogli uniknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *