Pielęgnacja zieleni - krzewy owocowe

Pielęgnacja zieleni Warszawa. „Uprawa owoców jagodowych”

Tytuł: Uprawa owoców jagodowych
Autor: Justyna Krulczuk
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Gaj
Ilość stron: 96

Lato to czas kiedy możemy cieszyć się słońcem, zielenią w naszych ogrodach, a także smakiem świeżych owoców. Miło jest pójść rano do warzywniaka i kupić trochę jeżyn, malin, agrestu i porzeczek. A co gdybyśmy chcieli zacząć uprawę tych owoców na własną rękę? O wiele milej jest zejść do ogrodu i zrywać z krzaka wyhodowane przez siebie owoce. Nie musimy iść rano do sklepu i za nie płacić, a poza tym inaczej smakuje np. porzeczka dopiero co zerwana z krzaka.

Pielęgnacja zieleni – jak sadzić krzewy owocowe? Zobacz poradnik!

Jeśli pierwszy raz chcemy zająć się uprawą owoców jagodowych, możemy nie wiedzieć, czy będzie to trudne czy w miarę łatwe zajęcie. A jeśli uprawa drzew i krzewów owocowych była nam dotąd zupełnie obca, to nic dziwnego, że możemy mieć mnóstwo wątpliwości, czy podołamy. Ale w dzisiejszych czasach mamy na wyciągnięcie ręki informacje na każdy temat, więc znalezienie informacji o uprawie owoców jagodowych nie będzie trudne. Ale jeśli zamiast jak to się mówi wujka Google wolimy wiedzę na papierze, to książka „Uprawa owoców jagodowych” jest tym co może wam pomóc.

Pielęgnacja ogrodu Warszawa – jak dbać o owoce jagodowe?

Jeśli już zdecydujemy się na uprawę owoców jagodowych, to książka będzie mogła nam posłużyć jako poradnik. Autorka omawia w niej najbardziej znane jagodniki takie jak: jeżyna, malina, agrest, porzeczka, poziomka, jagoda kamczacka czy truskawka.

Pielęgnacja zieleni – owoce jagodowe

Pielęgnacja zieleni - owoce jagodowe

Z tej książki dowiemy się, jakie odmiany wybrać, jak wybrać odpowiednie stanowisko i w jaki sposób chronić rośliny przed szkodnikami. Dowiemy się również, jak rozmnażać jagodniki. Dzięki tej książce uprawa owoców jagodowych będzie łatwiejsza, a początkujący ogrodnik będzie wiedział, od czego zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *